205/65R15 94H PRIMACY 4

MICHELIN
-10%

205/65R15 94H PRIMACY 4

205/65R15 94H PRIMACY 4

8,577.00 ден

Out of stock

8,577.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500496 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Додадовте производ во Вашата кошничка: