205/65R15 94H ROAD PERFORMANCE RI

OUTLET 2018
RIKEN
-30%

205/65R15 94H ROAD PERFORMANCE RI

205/65R15 94H ROAD PERFORMANCE RI

2,695.00 ден

На лагер

2,695.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014266-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Outlet

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: