205/65R15 94T ALPIN A4

MICHELIN

205/65R15 94T ALPIN A4

205/65R15 94T ALPIN A4

6,450.00 ден

На лагер

6,450.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA005969 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin A4

Тежински индекс

94

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: