205/65R15 94T KRISALP HP3

KLEBER

205/65R15 94T KRISALP HP3

205/65R15 94T KRISALP HP3

4,720.00 ден

На лагер

4,720.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010237 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Krisalp HP3

Тежински индекс

94

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: