205/65R15 94T S943 TL

TOYO

205/65R15 94T S943 TL

205/65R15 94T S943 TL

5,250.00 ден

На лагер

5,250.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502192 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S943

Тежински индекс

94

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: