205/65R15 94T SNOW

RIKEN
-10%

205/65R15 94T SNOW

205/65R15 94T SNOW

3,888.00 ден

На лагер

3,888.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015316 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

94

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: