205/65R15C 102/100T CVC 100

CONTINENTAL

205/65R15C 102/100T CVC 100

205/65R15C 102/100T CVC 100

8,830.00 ден

На лагер

8,830.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009496 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiVanContact 100

Тежински индекс

102/100

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: