205/65R16 107T OBVA TL

TOYO

205/65R16 107T OBVA TL

205/65R16 107T OBVA TL

7,230.00 ден

На лагер

7,230.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502063 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBSERVE VAN

Тежински индекс

107

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: