205/65R16 95H SNOW RI

OUTLET 2019
RIKEN
-20%

205/65R16 95H SNOW RI

205/65R16 95H SNOW RI

3,952.00 ден

На лагер

3,952.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018085-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Outlet

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: