205/65R16 ALL SEASON XL TA

TAURUS
-10%

205/65R16 ALL SEASON XL TA

205/65R16 ALL SEASON XL TA

4,356.00 ден

На лагер

4,356.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500063 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Додадовте производ во Вашата кошничка: