205/65R16C 107/105T CARGOSPEEDEVO RI

RIKEN
-10%

205/65R16C 107/105T CARGOSPEEDEVO RI

205/65R16C 107/105T CARGOSPEEDEVO RI

5,094.00 ден

На лагер

5,094.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503971 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

CARGOSPEED

Тежински индекс

107/105

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: