205/70R15 96H MP82 Conquerra 2 FR

MATADOR

205/70R15 96H MP82 Conquerra 2 FR

205/70R15 96H MP82 Conquerra 2 FR

6,680.00 ден

Out of stock

6,680.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504395 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP82 Conquerra 2

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: