205/70R15 96T CCW ContiCrossContact Wint

CONTINENTAL

205/70R15 96T CCW ContiCrossContact Wint

205/70R15 96T CCW ContiCrossContact Wint

9,080.00 ден

На лагер

9,080.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014018 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiCrossContact Wi

Тежински индекс

96

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: