205/70R15 96T GRABBER TR

GENERAL TIRE

205/70R15 96T GRABBER TR

205/70R15 96T GRABBER TR

5,560.00 ден

На лагер

5,560.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA002104 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber TR

Тежински индекс

96

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: