205/70R15 96T SNOW GRAB+

GENERAL TIRE

205/70R15 96T SNOW GRAB+

205/70R15 96T SNOW GRAB+

5,300.00 ден

На лагер

5,300.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014035 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Snow Grabber Plus

Тежински индекс

96

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: