205/70R15C 106/104R AGILIS+ GRNX

OUTLET 2015
MICHELIN
-50%

205/70R15C 106/104R AGILIS+ GRNX

205/70R15C 106/104R AGILIS+ GRNX

3,965.00 ден

На лагер

3,965.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006943-15 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Agilis +

Тежински индекс

106/104

Брзински индекс

R

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: