205/70R15C 106/104R TRANSPRO

OUTLET 2020
KLEBER
-50%

205/70R15C 106/104R TRANSPRO

205/70R15C 106/104R TRANSPRO

3,460.00 ден

На лагер

3,460.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009836-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

70

Дијаметар

R15C

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Transpro

Тежински индекс

106

Брзински индекс

R

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: