205/70R15C 106/104R TRANSPRO

KLEBER
-10%

205/70R15C 106/104R TRANSPRO

205/70R15C 106/104R TRANSPRO

5,760.00 ден

На лагер

5,760.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009836 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Transpro

Тежински индекс

106

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: