205/70R15C 106/104S CARGO RI

OUTLET 2018
RIKEN
-30%

205/70R15C 106/104S CARGO RI

205/70R15C 106/104S CARGO RI

3,465.00 ден

На лагер

3,465.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014582-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Outlet

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo

Тежински индекс

106/104

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: