205/70R15C 106/104S NOKIAN cLINE VAN

NOKIAN
-10%

205/70R15C 106/104S NOKIAN cLINE VAN

205/70R15C 106/104S NOKIAN cLINE VAN

6,588.00 ден

На лагер

6,588.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008314 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

cLine

Тежински индекс

106

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: