205/75R16C 110/108R CARGO RI

RIKEN
-10%

205/75R16C 110/108R CARGO RI

205/75R16C 110/108R CARGO RI

5,148.00 ден

На лагер

5,148.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010835 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo

Тежински индекс

110/108

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: