155/65R14 75T B250

RIKEN
-10%

155/65R14 75T B250

155/65R14 75T B250

4,325.00 ден

На лагер

4,325.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006163 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo Winter

Тежински индекс

110/108

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: