205/75R16C 113/111 WR C3

NOKIAN

205/75R16C 113/111 WR C3

205/75R16C 113/111 WR C3

7,090.00 ден

На лагер

7,090.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013870 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR C3

Тежински индекс

113/111

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: