205/75R16C 113/111R CRoadian CT8

NEXEN

205/75R16C 113/111R CRoadian CT8

205/75R16C 113/111R CRoadian CT8

6,930.00 ден

Out of stock

6,930.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503744 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

ROADIAN CT8

Тежински индекс

113/111

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: