205/75R16C 113/111R Vantoura

DAVANTI
-10%

205/75R16C 113/111R Vantoura

205/75R16C 113/111R Vantoura

6,300.00 ден

На лагер

6,300.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500319 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

DAVANTI

Шара

Vantoura

Додадовте производ во Вашата кошничка: