205/80R16 104H CCATR FR XL

CONTINENTAL
-10%

205/80R16 104H CCATR FR XL

205/80R16 104H CCATR FR XL

8,280.00 ден

На лагер

8,280.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501053 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

80

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

CrossContact ATR

Тежински индекс

104

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: