205/80R16 104T FR GRAB AT3 XL

GENERAL TIRE

205/80R16 104T FR GRAB AT3 XL

205/80R16 104T FR GRAB AT3 XL

6,940.00 ден

Out of stock

6,940.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA014034 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

80

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber AT3

Тежински индекс

104

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: