205/80R16 104T ROAD-TERRAIN XL TA

OUTLET 2020
TAURUS

205/80R16 104T ROAD-TERRAIN XL TA

205/80R16 104T ROAD-TERRAIN XL TA

5,510.00 ден

Out of stock

5,510.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA017962-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

80

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TAURUS

Шара

Road Terrain

Тежински индекс

104

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: