205/80R16 104T XLRoadian AT 4X4

NEXEN

205/80R16 104T XLRoadian AT 4X4

205/80R16 104T XLRoadian AT 4X4

6,090.00 ден

Out of stock

6,090.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504002 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

80

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

NEXEN

Шара

Roadian AT

Тежински индекс

104

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: