205/80R16 110/108T Terratoura

DAVANTI

205/80R16 110/108T Terratoura

205/80R16 110/108T Terratoura

7,260.00 ден

На лагер

7,260.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016667 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

80

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

DAVANTI

Шара

TERRATOURA

Тежински индекс

110/108

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: