205R14C 109S Observe Van

TOYO

205R14C 109S Observe Van

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

5.920 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023176 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBSERVE VAN

Тежински индекс

109

Брзински индекс

S

Runflat

0

RR

D

WR

C

Noise

72

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.