205R16C 110/108Q GRABBER X3

GENERAL TIRE

205R16C 110/108Q GRABBER X3

205R16C 110/108Q GRABBER X3

10,360.00 ден

На лагер

10,360.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016697 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber X3

Тежински индекс

110/108

Брзински индекс

Q

Додадовте производ во Вашата кошничка: