205R16C 110/108T Open Country AT+

TOYO
-10%

205R16C 110/108T Open Country AT+

205R16C 110/108T Open Country AT+

6,633.00 ден

Out of stock

6,633.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA020826 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

80

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

110/108

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: