215/40R17 87V Wintoura+

DAVANTI

215/40R17 87V Wintoura+

215/40R17 87V Wintoura+

5,290.00 ден

Out of stock

5,290.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA018233 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

87

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: