215/40ZR17 87W DX640 XL

DAVANTI
-10%

215/40ZR17 87W DX640 XL

215/40ZR17 87W DX640 XL

4,257.00 ден

На лагер

4,257.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016824 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

87

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: