215/45 R16 90V Proxes Comfort XL

TOYO

215/45 R16 90V Proxes Comfort XL

215/45 R16 90V Proxes Comfort XL

7,140.00 ден

На лагер

7,140.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500733 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: