215/45R16 90H OB944 XL

OUTLET 2021
TOYO

215/45R16 90H OB944 XL

215/45R16 90H OB944 XL

7,880.00 ден

Out of stock

7,880.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA023455-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944

Тежински индекс

90

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: