215/45R16 90H OB944 XL

TOYO
-10%

215/45R16 90H OB944 XL

215/45R16 90H OB944 XL

6,399.00 ден

На лагер

6,399.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023455 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944

Тежински индекс

90

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: