215/45R16 90H WR D4 XL

OUTLET 2019
NOKIAN
-20%

215/45R16 90H WR D4 XL

215/45R16 90H WR D4 XL

8,784.00 ден

На лагер

8,784.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018531-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Outlet

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR D4

Тежински индекс

90

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: