215/45R17 87V UHP TA TA

TAURUS
-10%

215/45R17 87V UHP TA TA

215/45R17 87V UHP TA TA

3,735.00 ден

На лагер

3,735.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014501 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

87

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: