215/45R17 91V SNOWTIME B2 XL

RIKEN

215/45R17 91V SNOWTIME B2 XL

215/45R17 91V SNOWTIME B2 XL

3,640.00 ден

На лагер

3,640.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010643 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snowtime B2

Тежински индекс

91

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: