MILEVER
-10%

215/45R17 91W XL

215/45R17 91W XL

3,672.00 ден

На лагер

3,672.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503814 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MA349

Тежински индекс

91

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: