215/45R18 93V AllSeasonContact XL FR

CONTINENTAL
-10%

215/45R18 93V AllSeasonContact XL FR

215/45R18 93V AllSeasonContact XL FR

11,223.00 ден

На лагер

11,223.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021626 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

CONTINENTAL

Шара

All Season Contact

Тежински индекс

93

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: