215/45R18 93V OB944 XL

TOYO
-10%

215/45R18 93V OB944 XL

215/45R18 93V OB944 XL

7,875.00 ден

Out of stock

7,875.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 502199 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBSERVE S944

Тежински индекс

93

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: