215/45R18 93V WR Snowproof P XL

NOKIAN

215/45R18 93V WR Snowproof P XL

215/45R18 93V WR Snowproof P XL

11,590.00 ден

На лагер

11,590.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021228 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF P

Тежински индекс

93

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: