215/45R18 93W UHP XL RI

RIKEN

215/45R18 93W UHP XL RI

215/45R18 93W UHP XL RI

5,040.00 ден

На лагер

5,040.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021746 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

93

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: