215/45R18 93Y ALTIMAX ONE S XL FR

GENERAL TIRE

215/45R18 93Y ALTIMAX ONE S XL FR

215/45R18 93Y ALTIMAX ONE S XL FR

6,350.00 ден

На лагер

6,350.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021798 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One S

Тежински индекс

93

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: