215/45R18 93Y RXMOTION U11 XL

ROADX
-10%

215/45R18 93Y RXMOTION U11 XL

215/45R18 93Y RXMOTION U11 XL

3,420.00 ден

На лагер

3,420.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021830 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion U11

Тежински индекс

93

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: