215/45R18 93Y UHP RI

RIKEN
-10%

215/45R18 93Y UHP RI

215/45R18 93Y UHP RI

4,536.00 ден

На лагер

4,536.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501726 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Perform

Тежински индекс

93

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: