215/45R18 93Y UHP XL TA

OUTLET 2021
TAURUS

215/45R18 93Y UHP XL TA

215/45R18 93Y UHP XL TA

4,850.00 ден

На лагер

4,850.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022903-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

93

Брзински индекс

Y

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: